Вітаємо з ювілеєм Геннадія ЛИТОВЧЕНКА! 55!

Народився 11.09.1963 в Дніпродзержинську. Півзахисник. 178 см, 74 кг. Вихованець ДЮСШ-3 Дніпродзержинськ і СДЮШОР "Дніпро-75" Дніпропетровськ. Заслужений майстер спорту (1988).

Дебют у "Динамо": 12.03.1988, чемпіонат СРСР, "Шахтар" Донецьк - "Динамо" Київ - 1:1. Останній матч у "Динамо": 7.11.1990, Кубок Кубків, "Дукла" Прага - "Динамо" Київ - 2:2.

Всього за київське "Динамо": 106 матчів, 27 голів.

Чемпіон СРСР (2): 1983, 1990.

Володар Кубка СРСР (1): 1990.

Володар Кубка Греції (1): 1992 (у складі "Олімпіакоса").

Гравець року в Україні (1): 1984.

Гравець року в СРСР (1): 1984.

Серед 33-х найкращих футболістів СРСР: 7 разів, із них 3 - під №1 (1984, 88, 89).

Збірна СРСР (1984-90): 57 матчів, 14 м'ячів.

Учасник чемпіонату світу 1986, 90 рр.

Віце-чемпіон Європи 1988 р.

Київська "Легія" - володар Кубка Володимира Мунтяна-2018

З 12 серпня по 2 вересня 2018 року під егідою Федерації футболу м. Києва відбувся традиційний футбольний турнір серед команд дорослих “Кубок В. Мунтяна".

Володарем почесного трофея стала команда “Легія”. Видатний український футболіст Володимир Мунтян разом з Першим заступником Голови Федерації – Віктором Старовойтом на стадіоні ДЮСШ-15 нагородили переможця та фіналіста турінру медалями, кубками, дипломами та пам'ятними подарунками

Вітаємо з ювілеєм Сергія КОВАЛЬЦЯ! 50!

Народився 05.09.1968 у с. Чехове Кримської обл. Півзахисник. 178 см, 74 кг. Вихованець ДЮСШ Красилів. Майстер спорту СРСР (1990).

Дебют у "Динамо": 17.04.1990 , Кубок СРСР, "Динамо" Київ - ЦСКА Москва - 4:2. Останній матч: 7.12.1994, Ліга чемпіонів, "Динамо" Київ - "Баварія" Мюнхен - 1:4.

Всього за київське "Динамо": 161 поєдинок, 17 голів.

Чемпіон СРСР (1): 1990.

Володар Кубка СРСР (1): 1990.

Чемпіон України (3): 1993, 94, 95.

Володар Кубка України (1): 1993.

За збірну України (1992-94): 10 матчів

МИ ПАМ'ЯТАЄМО: у цей день народився Олександр СЕВІДОВ (1921)

Народився 05.09.1921 в Москві. Помер 15.04.1992 в Москві. Майстер спорту (1957). Заслужений тренер Білорусі (1968) та СРСР (1968).

Кар'єра гравця (нападник):

1939 - "Динамо" Казань;
1940 - "Харчовик";
1941 - "Динамо" Мінськ;
1942-45 - "Крила Рад" Москва;
1946 - "Торпедо" Москва.

Головний тренер:
1953-57: "Зеніт"/"Труд" Ступіно;
1958-60: "Молдова" Кишинів;
1961, 1974: ФШМ Москва;
1962-69: "Динамо" Мінськ;
1970: "Кайрат" Алма-Ата;
1971-10.1973: "Динамо" Київ;
1975-79, 83-85: "Динамо" Москва;
1981-82: "Локомотив" Москва;
1985: "Нефтчі" Баку;
1989-90: "Ротор" Волгоград.

Чемпіон СРСР (2): 1971, 1976 (весна).

Володар Кубка СРСР (2): 1977, 1984.

Володар Суперкубка CРСР (1): 1977

Вітаємо з Днем народження віце-президента УЄФА Григорія СУРКІСА! 69!